Kolegijos regbis: Dauningo pergalingas bėgimas baigiasi

Dauningo koledžo regbio klubas antradienio popietę apsilankė Selwyn-Peterhouse's Barton Road aikštėse, kur su nekantriai laukė dviejų likusių nepralaimėtų 1 diviziono komandų.

Scena buvo paruošta malonioms rungtynėms, o atidarymo mainai nenuvylė. Nepaisant atakos į stiprų vėją, Downingas praleido pirmąsias dešimt minučių darydamas ankstyvą spaudimą Selwyn užpakalinei linijai ir laimėjo baudą, kurią jie sėkmingai įmušė.

Tai neatbaidė SPRUFC puolėjų, nes kaštoninės ir auksinės spalvos rinkinys atrodė tvirtai ir tvirtino Dauningą su daugybe galingų smūgių. Dauningui keletą kartų pavyko peržengti ribą, tačiau kai kurie esminiai sprendimai, ypač Selwyn kapitono Louiso Reynoldso, neleido pasiekti reikšmingos pažangos. Nepaisant Selwyno dominavimo puolėjų gretose, Downingo gynėjų klasė pasižymėjo: kapitonas Thompsonas atsitrenkė po stulpais po gerai atlikto judesio, kuris buvo greitai pakeistas.

Nuopelnas Richardui Cadmanui

Selwyn-Peterhouse pokalbis (kreditas Richardas Cadmanas)

Kai teisėjas užbaigė kėlinį, kėlinį į kėlinį pradėjo geriau nusiteikęs Downingas, pirmaujantis 10:3 ir žinodamas, kad likusias 40 minučių turės vėją.

Pasikeitus galams, Selwynas-Peterhouse'as atrodė pagyvėjęs ir mėgavosi ilgais kamuolio atmušimais giliai Downingo kėlinyje. Daugybė etapų buvo žaidžiami už Downingo 5 metrų linijos, kai Selwyno galinė eilė kantriai kelis kartus bandė pelnyti įvartį. Tai buvo geras išbandymas Maroon ir Gold puolėjams, kurie anksčiau nebuvo susidūrę su tokia užsispyrusia gynyba per 3 diviziono metus.

Nekreipiant dėmesio į laivo šauksmus iš sužeisto krašto gynėjo, gauja išliko ir galiausiai buvo apdovanota atakuojančiu smūgiu po to, kai Downingas laikė kamuolį virš linijos. Selwynas įtikinamai atstūmė Downingą atgal, kol Downingas atliko baudinį po stulpais, tačiau atmušėją Winfieldą sutrukdė greitas Downingo smūgis ir rezultatas 10:8.

Nusivylimas, kad nepavyko išsiveržti į priekį, dar labiau sustiprėjo, kai Downingas greitai įmetė baudinį kitoje pusėje ir atėmė penkių taškų skirtumą. Likus žaisti mažiau nei dešimčiai minučių, Downingas buvo favoritas užbaigti rungtynes ​​ir pirmą kartą pralaimėti energingajai Selwyn-Peterhouse komandai.

Tačiau Ollie Coombe-Tennant sustiprino Selwyn-House dvasią, kai jis šuoliavo į lauką, kad pašoktų kaip lašiša ir įsikibtų į Winfieldo paleidimą. „Selwyn“ naujokės parodytas noras išlaikyti valdymą veikė kaip katalizatorius, paskatinęs SPRUFC svaidytis Dauningo bandymų linijos link. Tada įvyko panašios scenos, kaip ir ankstesniame kėlinyje, kai Selwyn norėjo įmušti skylę Magentas gynyboje, o kapitono Reynoldso svoris galiausiai pasirodė per didelis, kad jie galėtų susidoroti. Winfieldas vėl pakilo iš tos pačios pozicijos, kur anksčiau jam buvo neleista įmušti Selwyną-Peterhouse'ą į dviejų taškų pranašumą, padidindamas rezultatą 15:13.

Šiuo metu SPRUFC turėjo keletą minučių išlaikyti kamuolį, tačiau vėjo ir nepatyrimo derinys lėmė nervus draskantį galą. Selwyn 10 Joe Yarwood norėjo išvalyti savo linijas smūgiu, kuris buvo nukreiptas atgal link Selwyn 22 metrų linijos, todėl dauguma Selwyn žaidėjų atsidūrė nuošalyje, todėl Downing baudą skyrė geroje 22-oje pozicijoje. atrodė užtikrintai, tačiau šį kartą užkabino kamuolį šiek tiek į kairę nuo statramsčių, leisdamas Selwyn žaidėjams ir sirgaliams vėl atsikvėpti.

Teisėjas nurodė, kad kitas žaidimas bus paskutinis, todėl Reynoldsas greitai iškrito 22, kad išlaikytų kamuolį. Po šios patirties sekė nepatyrimas, kai kitas Selwyn puolėjas metė kamuolį, kai paprastas smūgis būtų užbaigęs žaidimą. Downingas buvo nusivylęs, kad po baudos smūgio buvo apverstas, tačiau jiems nereikėjo nerimauti, nes kamuolys buvo neįtikėtinai vėl įmestas į lietimą ir padovanojo Downingui 11 metrų baudinį.

Smūgis buvo identiškas ankstesniam, nepataikė ir davė galutinį rezultatą 15:13, sukeldamas palengvėjimą šventes nuo Selwyn-Peterhouse komandos, kuri ir toliau griauna tradicijas. Neįtikėtina 600 dienų Downingo pergalių serija nutrūko, tačiau jie, kaip ir SPRUFC, šiais metais ir toliau liks susitelkę į lygos titulą – galutinis nugalėtojas dar toli gražu neapsispręs.